Certyfikaty, Partnerzy

System zarządzania jakością Tecnofar posiada certyfikat akredytowanej jednostki.

Polityka jakości przechodzi również przez wyspecjalizowanych partnerów, którzy zapewniają szczegółowe porównanie i kontrolę produktów i procesów oferowanych naszym klientom.
Główni partnerzy, który potwierdzają naszą obietnicę: Quality first

logo acredia

Accredia jest jedyną państwową jednostką akredytującą, wyznaczoną przez włoski rząd, zgodnie z rozporządzeniem europejskim WE 765/2008 i ISO/IEC 17011. Gwarantuje kompetencje, niezależność i bezstronność laboratoriów testowych i jednostek certyfikujących, przeprowadzających inspekcję i kontrolę dostawców Tecnofar. Wszystko to, aby zapewnić doskonałe usługi wszystkim naszym klientom.

logo italcert

Italcert jest Jednostką Oceniającą Zgodność, działającą od 1992 roku w wielu branżach przemysłowych. Dzięki stałym kontrolom przeprowadzanym przez swoich inspektorów, Tecnofar SpA zapewnia rygorystyczne procesy kontroli jakości, aby zapewnić bezpieczeństwo swoich klientów.

logo acciaio inossidabile, centro inox

Centro Inox jest stowarzyszeniem, które zajmuje się badaniem i opracowywaniem zastosowania stali nierdzewnej we Włoszech. Zapewnia wsparcie i gwarancję na ten wyjątkowy materiał, który charakteryzuje produkcję Tecnofar.

Certyfikaty