Partnerzy

System zarządzania jakością Tecnofar posiada certyfikat akredytowanej jednostki.

Polityka jakości przechodzi również przez wyspecjalizowanych partnerów, którzy zapewniają szczegółowe porównanie i kontrolę produktów i procesów oferowanych naszym klientom.
Główni partnerzy, który potwierdzają naszą obietnicę: Quality first

accredia

Accredia jest jedyną państwową jednostką akredytującą, wyznaczoną przez włoski rząd, zgodnie z rozporządzeniem europejskim WE 765/2008 i ISO/IEC 17011. Gwarantuje kompetencje, niezależność i bezstronność laboratoriów testowych i jednostek certyfikujących, przeprowadzających inspekcję i kontrolę dostawców Tecnofar. Wszystko to, aby zapewnić doskonałe usługi wszystkim naszym klientom.

italcert

Italcert jest Jednostką Oceniającą Zgodność, działającą od 1992 roku w wielu branżach przemysłowych. Dzięki stałym kontrolom przeprowadzanym przez swoich inspektorów, Tecnofar SpA zapewnia rygorystyczne procesy kontroli jakości, aby zapewnić bezpieczeństwo swoich klientów.

Centro Inox jest stowarzyszeniem, które zajmuje się badaniem i opracowywaniem zastosowania stali nierdzewnej we Włoszech. Zapewnia wsparcie i gwarancję na ten wyjątkowy materiał, który charakteryzuje produkcję Tecnofar.