Tecnofar i jej Działy operacyjne

Specjaliści od rur ze stali nierdzewnej, jednorazowych igieł sanitarnych i automatyzacji przemysłowej

Rury ze stali nierdzewnej

Przy użyciu surowców pochodzących z najlepszych hut stali, na 11 liniach spawalniczych, produkujemy rury o średnicy od 3 do 76 milimetrów.

Igły do znieczulania stomatologicznego

Jesteśmy wyspecjalizowani w produkcji jednorazowych igieł do znieczulania stomatologicznego, które produkujemy w naszym sterylnym pomieszczeniu o powierzchni ponad 600 metrów kwadratowych.

Automatyzmy do montażu komponentów

Projektujemy i realizujemy wysoce technologiczne, personalizowane i certyfikowane maszyny automatyczne do montażu komponentów metalowych lub z tworzywa sztucznego.

Historia

Firma Tecnofar, założona w 1974 r. w Valtellina, od ponad czterdziestu lat stawia na pierwszym miejscu jakość swoich produktów.

Polityka firmy

Na pierwszym miejscu stawiamy jakość naszych produktów i jesteśmy wyspecjalizowani w technologii wykonania przyjaznej dla środowiska, która służy klientom.

Etyka

Etyka biznesu ma kluczowe znaczenie dla wszystkich członków Tecnofar S.p.A.

Nadajemy wartość

zarówno naszym produktom, jak i całemu systemowi produkcyjnemu, wspieranemu przez naszych wysoce wyspecjalizowanych współpracowników i który wyróżnia się niewielką strukturą, otwartą na rozwój i globalizację.

skontaktuj się z nami

Wsparcie techniczne.

Nasze stałe zaangażowane w kontrolę jakości i w badania jest kluczowe dla efektywności całej naszej organizacji, zapewniając niezmienną wyjątkowość firmy Tecnofar.

wnioskuj o pomoc