Wewnętrzne działy Tecnofar

Trzy sektory poświęcone produkcji stalowych rur, igieł stomatologicznych i automatyzacji

Tubi in acciaio inox saldati e senza saldatura

Dział Tecnofar poświęcony produkcji i precyzyjnej obróbce rur ze stali nierdzewnej do niezliczonych zastosowań przemysłowych, gdzie wymagana jest wysoka jakość.

Dział Tubes
Produzione aghi dentali dìTecnofar

To dział Tecnofar specjalizujący się w produkcji wysokiej jakości i precyzyjnych igieł do znieczulania stomatologicznego, produkowanych w sterylnym pomieszczeniu posiadającym certyfikat ISO 8, zgodnie z normą ISO 14644/1.

Dział Dental Needles
Macchinari di assemblaggio Tecnofar

Tecnofar, dzięki swojemu wewnętrznemu działowi technicznemu, projektuje, testuje i wykonuje wysoce technologiczne i personalizowane maszyny automatyczne do montażu komponentów i małych części zarówno z tworzywa sztucznego, jak i metalu.

Dział Automation

Quality First.

Tecnofar nadaje wartość zarówno produktom, jak i całemu systemowi produkcyjnemu, wspieranemu przez naszych wysoce wyspecjalizowanych współpracowników i który wyróżnia się niewielką rodzinną strukturą, otwartą na rozwój i globalizację.
Nasze stałe zaangażowane w badania, rozwój i kontrolę jakości ma zasadnicze znaczenie dla efektywności całej naszej organizacji przemysłowej i jest kluczowym elementem, zapewniającym niezmienną wyjątkowość firmy Tecnofar.
To nasza obietnica: quality first
Zobacz

Jak pracujemy.

Firma Tecnofar jest gwarancją jakości począwszy od sposobu pracy, zapewniając stałą kontrolę i wsparcie na wszystkich etapach Twojego zamówienia.

1

Współprojektowanie

Tecnofar od samego początku dzieli się swoimi umiejętnościami, co pozwala na dokonywanie optymalnych wyborów jeszcze przed rozpoczęciem produkcji.

2

Wybór materiałów

Materiały wybrane przez firmę Tecnofar są jej punktem odniesienia. Wysokiej jakości stal nierdzewna oraz dostawcy z branży automatyzacyjnej są gwarancją dla wszystkich klientów.

3

Produkcja

Produkcja jest nadzorowana bezpośrednio przez firmę Tecnofar w jej siedzibach produkcyjnych, wyspecjalizowanych zgodnie z kompetencjami konkretnych działów.

4

Wsparcie

Wsparcie Tecnofar obejmuje wysokie standardy kontroli produktu gotowego i gwarancję weryfikacji w przypadku wszelkich wątpliwości, które mogą pojawić się nawet po dostawie.

Wsparcie techniczne.

Nasze stałe zaangażowane w kontrolę jakości i w badania jest kluczowe dla efektywności całej naszej organizacji, zapewniając niezmienną wyjątkowość firmy Tecnofar.

wnioskuj o pomoc